O spoločnosti

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.

Niečo o LOT

Spoločnosť LOT Polish Airlines, známa ako LOT, je poľská národná letecká spoločnosť a jedna z najstarších stále fungujúcich aerolínií na svete. Svoju prevádzku začala v roku 1929 a odvtedy prešla dlhou cestou plnou vývoja a inovácií.

Hlavným sídlom LOT je Varšava a jej hlavným uzlom je Letisko Frédérica Chopina vo Varšave, odkiaľ spoločnosť poskytuje rozsiahlu sieť letov, vrátane vnútroštátnych, európskych, medzikontinentálnych a transatlantických spojení. LOT sa môže pochváliť modernou flotilou, ktorá zahŕňa najmodernejšie lietadlá ako Boeing 787 Dreamliner, čo značne prispieva k pohodliu a efektívnosti ich letov.

Spoločnosť LOT sa zameriava na inovácie a kvalitnú službu zákazníkom. Jej služby zahŕňajú pohodlné sedadlá, špičkovú zábavu počas letu, lahodné jedlo a oceňovanú službu zákazníkom. V rámci svojho programu vernosti, Miles & More, LOT umožňuje cestujúcim zbierať a využívať míle na lety, upgrady a ďalšie služby.

Aj keď čelila mnohým výzvam, vrátane finančných ťažkostí a konkurencie nízkonákladových spoločností, LOT si udržiava svoje postavenie ako dôležitý hráč v leteckom priemysle. Spoločnosť preukázala svoju odolnosť, pričom nedávno rozšírila svoje operácie o nové destinácie, a pokračuje vo zlepšovaní svojich služieb a expanzii svojej flotily.

S rastom cestovného ruchu a globalizácie LOT stojí na prahu nových príležitostí. S jej bohatou históriou, moderným prístupom k službám a neustálym zameraním na inovácie, LOT Polish Airlines sa aj naďalej bude radovať z uznania a preferencií cestujúcich po celom svete.

Široká škála letov do destinácií na celom svete

Bezpečnosť, efektívnosť a pohodlie

Neustále inovácie do modernizácie flotily

Množstvo spokojných pasažierov