Relax pred cestou

Už od príchodu na letisko je cestovanie skutočným potešením. S lístkom do biznis triedy LOT máte prístup do Business Lounges na všetkých hlavných letiskách po celom svete. Cestujúc v biznis triede LOT, môžete si pred letom odpočinúť alebo nájsť pohodlné pracovné miesto.

Prednostné služby na letisku Ako cestujúci biznis triedy LOT máte nárok na prednostné odbavenie v špeciálnej odbavovacej oblasti, rýchle spracovanie a možnosť nastúpiť na lietadlo kedykoľvek. Môžete byť tiež prvý, kto si po pristátí vyzdvihne batožinu. Je vám tiež ponúknutá špeciálna prémiová linka v Kontaktnom a Transferovom centre LOT.

Väčšia batožina

Na všetkých našich medzikontinentálnych trasách v biznis triede LOT máte nárok na vyšší limit batožiny. Môžete si vziať 3 x 32 kg registrovanej batožiny.

Pohodlie počas cesty a zábava na palube Snažíme sa, aby ste si užili čas počas letu, nie len na vašom cieľovom mieste. Dôležité je vystúpiť z lietadla oddýchnutý po niekoľkohodinovej ceste. Preto sú všetky naše medzikontinentálne lety vykonávané lietadlami Boeing 787 Dreamliner, najmodernejšími lietadlami na svete.

Na palube našich lietadiel môžete zabudnúť na nepríjemnosti! Široké, sklopné sedadlá vybavené všetkým potrebným, ako sú mäkké deky a vankúše, poskytujú vynikajúce podmienky pre spánok aj prácu. Príjemné LED osvetlenie a veľké, tónované okná vám pomôžu prejsť do stavu hlbokého uvoľnenia a minimalizovať príznaky jet lagu, teda syndrómu náhlej zmeny časového pásma. V našom Dreamlineri sa budete cítiť ako doma.

Všetky sedadlá v našich Dreamlineroch sú vybavené elektrickou zásuvkou, USB portom a individuálnym systémom zábavy na palube. Na dlhých trasách si môžete vychutnať bohatý výber zábavy na palube vrátane viac ako 140 filmov a televíznych seriálov (aj tých inšpirovaných krajinami, kam lietame), ako aj koncertov, zábavných šou a hier.

Exkluzívne menu

Všetkým našim cestujúcim v biznis triede na dlhých trasách ponúkame skutočnú kulinársku hostinu. Exkluzívne jedlá z najlepších surovín podávané na kvalitnom porceláne na starostlivo pripravenom stole vás presvedčia, že ste v dobrej reštaurácii. Na lety (medzi inými) do/zo Tokia, Soulu a Pekingu máte možnosť ochutnať delikatesy inšpirované ázijskými chuťami.

Naša posádka vás privíta snackom a nápojom ešte pred štartom. Po štarte si môžete vychutnať široký výber hlavných jedál podávaných so šalátom a predjedlom pri pohári prvotriedneho vína. Počas letu si môžete vybrať z bohatej ponuky dezertov a syrov. Pred pristátím vám podáme jedlo na podnose, servírované na porcelánovom riade.

Ponúkame široký výber vín a destilátov. Naše rozsiahle menu zahŕňa červené, biele a ružové vína z rôznych oblastí sveta, ako aj portské víno a šampanské. Na trasách do Ázie ponúkame také regionálne alkoholické nápoje ako sake, ume likér a japonskú whisky (na lety do/z Japonska) alebo soju (na lety do/z Južnej Kórey).

Balíček pohodlia

Dva svety – nebo a kozmetika – spojili svoje sily, aby vám ponúkli cestu, ktorá sa stará o vašu pokožku a zároveň rešpektuje planétu. Teraz nájdete v biznis triede LOT nový balíček pohodlia. Čo obsahuje? Prírodné kozmetické produkty Phenomé, založené na hydrolátoch namiesto vody. Osviežujúci jablkový krém a balzam na pery poskytujú pokožke bezkonkurenčné hydratáciu a výživu. Súčasťou sady je aj bambusová zubná kefka a prírodná zubná pasta, ako aj maska na oči. Navyše, v toaletách biznis triedy nájdete gél na umývanie rúk, lotion a osviežujúcu hmlu – všetko pre ešte špeciálnejšiu cestu. Produkty obsahujú aspoň 95% prírodných zložiek a obaly sú recyklovateľné. Užite si cestu, kde pohodlie ide ruka v ruke s ekológiou vo vysokých oblakoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *